Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Warstwa lądowa Streckenflug.at

Warstwa lądowa Streckenflug.at

  SeeYou Cloud otrzymał właśnie ekscytującą aktualizację!

  We współpracy z Streckenflug.at, możesz teraz włączyć pola uprawne w sekcji „Użyteczne miejsca” w menu Warstwy. Gdy włączysz tę warstwę, na mapie pojawią się pola uprawne obejmujące większość regionu Alp! Są one klikalne i prowadzą do informacji, których potrzebujesz, aby bezpiecznie zaplanować swoje loty XC.

  Kolory oznaczają:

  (zielony) = Dobre pole, wystarczająco duże i szerokie
  (żółty) = Wymagana jest uwaga, przeczytaj dodatkowe informacje
  (czerwony) = Tylko do użytku w nagłych wypadkach. Przy lądowaniu na tym polu należy zachować najwyższą ostrożność i umiejętności.
  ( X ) = Jeśli ikona pola jest przekreślona, to znaczy, że to pole było kiedyś dobre, ale już nie nadaje się do użytku. NIE LĄDUJ na nim.
  ( ? ) = Pola ze znakiem zapytania są prawdopodobnie dobrymi polami, ale ich dane nie były aktualizowane w ciągu ostatnich trzech lat.

  O Streckenflug.at Landout
  Streckenflug.at Landout fields jest dojrzałym projektem. Przez wiele lat produkowali drukowaną książkę z polami Landout w Alpach. Niedawno zdecydowali się udostępnić Landout wszystkim za darmo, jako usługę online.

  Zasługują na pełne wsparcie od społeczności dla ich trudu. Proszę zaktualizować informacje o polach Landout w Twojej okolicy lub przekazać niewielką darowiznę na rzecz twórców tego znakomitego serwisu na stronie

  https://landout.streckenflug.at/